Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závody a zkoušky

Rubriky

Zkoušky

Příspěvků: 56

Příspěvky

Nehylčův memoriál 18.11.2018

2. 12. 2018

Dne 18.11. 2018 se na našem cvičišti konal tradiční závod Nehylčův memoriál, kdy se nás sešlo celkem 38 závodníků: v kategorii ZZO 15 závodníků, v kategorii ZZO1 10 závodníků, v kategorii ZM 6 závodníků, v kategorii ZVV 1 5 závodníků a v kategorii ZVV2 2 závodníci.
Rozhodčí: Petra Rohlenova, David Rohlena a Petr Vítek, figurant Mára Letl.
Tímto děkujeme za korektní posuzování, dobrou náladu, a na jaře se na Vás těšíme na Ulmanově memoriálu.

https://od-albyonu.rajce.idnes.cz/18.11.2018_Nehylcuv_Mem…/…

VELKÝ DÍK NAŠIM SPONZORŮM:
K-9,Candy
Super granule.cz
Cymedica+specific
Psí sporty
Eukanuba
Royal canin

 

Maškarní sranda závod 9.9.2018

13. 9. 2018

9.9. jsme zahájili podzimní sezónu maškarním sranda závodem s vyhlášením nejlepší masky - hlasovali účastníci. Během odpoledne si všichni mohli projít několik stanovišť - poslušnost, překážky, slalom, tunel, puller, schování se do krabice. Co nezládl pejsek, mohl za něj opravit páneček. Akce byla zakončena tombolou, do které přispěli sponzoři - Vitakraft, Krmiva Pučálka - Marp a Platinum. Nikdo neodešel s prázdnou, doufáme, že se všem maškarní líbilo, děkujeme těm, kteří pomohli s organizací a budeme se zase těšit na příště - v prosinci asi přijde Mikuláš... Lenka a Gábina

 

 

Den otevřených dveří 2018

22. 4. 2018


 

 

Ullmanův memoriál 2018

26. 3. 2018

 

Mikulášské hry 2017

5. 12. 2017

V neděli 3.12. dorazil na cvičák Mikuláš s malým čertíkem Kubou a velkým čertem Violou. Ještě těsně před začátkem to vypadalo, že bude pár soutěžících a ostatní odradila zima. Kolem desáté se nakonec sešlo 19 závodníků, což nás velmi potěšilo. doufáme, že si všichni užili báječný den. Nezapomněli jsme ani na naše nejmenší, kteří si mohli vyzkoušet závod sami a ti větší i se psy svých rodičů. Děkujeme Gábině za organizaci celého dne a fotografům za skvělé fotky. Přejeme všem klidné svátky a budeme se těšit na další sranda závod.

 

Nehylčův memoriál 11.11.2017

12. 11. 2017

Ledový vítr a zima přivítala dne 11.11.2017 závodníky, kteří i přes nepřízeň počasí statečně bojovali. I ti nejmenší, zvláště pak šiperky a yorkšír Rony se nenechali zimou odradit a tím si získali obdiv všech. Děkujeme všem za férové vystupování, rozhodčím za spravedlivé posuzování, díky patří i figurantovi, vedoucí akce, pomocníkům v kantýně i všem ostatním, bez nichž by závod neproběhl v příjemné atmosféře. Gratulujeme všem vítězům a ostatním děkujeme za účast a těšíme se na jaře opět na setkání při Ullmanově memoriálu nebo za rok zase na Nehylčáku.Výsledky a pár fotografií si můžete prohlédnout ve fotogalerii nebo na rajčeti ZKO Libeň.

vedoucí akce: Ilona Dufková

rozhodčí: Skála, Veselý

figurant: Vladimír Opršál

 

Ullmanův memoriál 9.4.2017

9. 4. 2017

Po dlouhé době jsme obnovili tradici a uspořádali jarní závod - Ullmanův memoriál. Soutěžilo se v ZZO, ZZO1, ZVV1 a ZM.Počasí bylo slunečné, ani jsme lepší objednat nemohli. V kantýně se stihla vařit kávička, smažit řízečky, opékat klobásky a ještě si Eva Prášková odskočila s Anie zazávodit a skončili na pěkném čtvrtém místě. Děkujem všem, kteří se na přípravě a průběhu závodu podíleli, na výsledky se můžete podívat na fotkách na rajčeti - úvodní strana. Všem, kteří skončili na bedně, gratulujeme a ostatním děkujeme za účast. Byl to v příjemné atmosféře strávený super den s našimi mazlíčky.

 

maškarní sranda závod 12.3.2017

12. 3. 2017

 

Mikulášský sranda závod 10.12.2016

16. 12. 2016

Slunečné sobotní dopoledne navštívil cvičák Mikuláš. Připraveny byly soutěže v poslušnosti a v dovednosti. V poslušnosti se hodnotila nejen přesnost provedení, ale hlavně provedení radostné. Došlo i na básničky a když pejsek nedokázal básničku odštěkat, musel ji páníček odříkat... V dovednostech psi probíhali tunelem, slalomem a také vždy předvedli něco navíc, od podání pac, přes různé otočky a další triky. Poslední disciplína, kterou bylo ztížené přivolání, se nakonec ani nedala hodnotit, všichni naši čtyřnozí miláčkové dali nakonec přednost páníčkům před piškotky a párečky, Celkovým vítězem se stala Viola Vlčková se Šipi, která byla i vítězkou v poslušnosti, v dovednosti vyhrála Lucka Němečková s Missie. Vyhlášen byl i sympaťák Tomík. Akce se zúčastnilo 15 psovodů, doufáme, že si poslední výcvikový den v tomto roce užili nejen oni, ale i jejich psí kamarádi. Budeme se těšit na příští rok, možná přijde i čert...

 

Nehylčův memoriál 2016

9. 10. 2016